System kart podarunkowych dla Twojej firmy

GiftCard System został wykonany w technologii webowej dzięki czemu umożliwia zdalne zarządzanie bazą kart podarunkowych oraz kart flotowych, działając w oparciu o przeglądarkę internetową.
 
Realizacja płatności kartami podarunkowymi może odbywać się za pomocą przeglądarki internetowej, terminala POS wybranych operatorów lub poprzez system kasowy.
 
Zaufali nam już między innymi...
 

Możliwości systemu obsługi kart podarunkowych Możliwości systemu obsługi kart podarunkowych GiftCard System to program do obsługi kart podarunkowych. Umożliwia Państwu:
  • Realizację płatności kartami podarunkowymi za pomocą przeglądarki internetowej lub terminala POS,
  • Możliwość doładowania kart wybranymi kwotami,
  • Sprawdzanie statusu kart (saldo, wykonane transakcje)
czytaj więcej
Funkcjonalność GiftCard System Funkcjonalność GiftCard System

GiftCard System działa jako system webowy – do jego obsługi nie jest wymagana instalacja jakiegokolwiek oprogramowania ze strony klienta. Wszystko czego potrzebuje klient, to przeglądarka internetowa z dostępem do Internetu. Dzięki użyciu szyfrowania połączenie z systemem jest niezwykle bezpieczne.

czytaj więcej
Karty

Karty podarunkowe mogą posiadać dowolnie wybrany lub wykonany przez Państwa indywidualny wizerunek. Wydawane są w postaci kart plastikowych z paskiem magnetycznym (tzw. karty magnetyczne).

Własny wygląd karty umożliwia dostosowanie programu kart upominkowych do każdej potrzeby firmy.

czytaj więcej